Niespełna miesiąc po Dniu Matki swoje święto mają tatusiowe. Dzień Ojca, to równie ważne święto. Pełne miłości i sentymentalizmu wydarzenie w życiu rodziny, które wzruszy każdego tatuśka. Cudowne, rymowane wierszyki, buziaki, przytulasy, ręcznie robione laurki. Mega przyjemne uczucie ciepła w sercu towarzyszy takiemu świętu.

Od kiedy urodziłam Hanię z aparatem fotograficznym w telefonie się nie rozstaję. Mamy tych zdjęć setki, ale do tej pory nie mogłam się w sobie zebrać, (znasz to?), by zrzucić je na komputer i wyselekcjonować najlepsze, które mogłabym zamieścić w albumie.

Dzieci często swoje uczucia wyrażają poprzez całusy i przytulasy, ale czasami warto pomóc im w przygotowaniu prezentu wyjątkowego, który uczyni Dzień Taty niezapomnianym. Niespodzianka na Dzień Ojca moim zdaniem powinna zawierać w sobie dużą dawkę emocjonalnego ładunku. Dlatego fotoksiążka to idealny prezent dla taty.

Pytasz pewnie, po co to robić, skoro zdjęcia można przeglądać na smartfonie? Otóż drukowane zdjęcia mają w sobie wielką moc. Są otwartą książką, pełną wspomnień i te wszystkie fotki dopiero na papierze można zobaczyć z innej perspektywy, dostrzec w nich nową wartość.

Dzień Ojca stał się zatem doskonałym pretekstem, by te zdjęcia naszych wyjątkowych chwil zebrać i podarować człowiekowi, z którym dzieli się życie, by zobaczyć jego wzruszenie, kiedy otrzymuje ten prezent na Dzień Ojca od swoich dzieci – bohaterów jego rodzicielskiej przygody.

Nie tak łatwo jednak – wbrew pozorom – taką fotoksiążkę stworzyć, by miała w sobie ten ważny emocjonalny ładunek. Przy szukaniu w sieci odpowiedniej firmy wykonującej fotoksiążki często kierujemy się ceną, co nie zawsze może gwarantować dobrą jakość. Tym razem postanowiłam zwrócić uwagę na coś więcej. Warto przeczytać, jakie wymagania ma firma, co do jakości zdjęć i jaką jakość sama oferuje.

Dla mnie niezwykle ważna była też dostępność i estetyka szablonów, w które mogłam wrzucić wybrane wspólnie z dzieciakami zdjęcia. Razem z Szarańczą i Bestią wybieraliśmy kolory stron i graficzne motywy. To niesamowite ile w takiej fotoksiążce można zamieścić zdjęć, jakimi zabawnymi tekstami, ramkami, czy grafikami można ją ozdobić, by stała się tym idealnym prezentem dla taty.
Mnogość możliwości takiego wirtualnego programu do tworzenia albumów mogłaby doprowadzić do zawrotu głowy, ale okazało się, że świetnie sobie poradziliśmy, a dzieciaki miały radochę doklejając wąsy mamie lub tacie 🙂

Stworzyliśmy zatem dzieło pełne uśmiechów i wspólnie, miło spędzonych chwil. To niesamowite, w jaki sposób taka wspólna praca może uświadomić człowiekowi, że czas mija bardzo szybko, dzieci rosną, a wspomnienia bywają ulotne.

Oczywiście, jak to u nas z prezentami bywa, nie doczekały do Dnia Ojca i zrobiliśmy Tacie prezent już teraz 🙂

Ta fotoksiążka jest dla nas zaklinaczem czasu, zatrzymuje wspomnienia, przywraca cudowne chwile.

Mam dla Was niespodziankę. Wspólnie z firmą PRINTU przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat, dzięki któremu będziecie mogły wspólnie ze swoimi dziećmi wykonać taki prezent dla swoich ojców lub mężów. Szczegóły zamieszczam poniżej i zachęcam do korzystania z tej oferty. W końcu Dzień Ojca już niebawem 🙂

Oto szczegóły akcji:

 • Wybierając PRINTU otrzymacie aż 47% zniżki na zakup fotoksiążki.
 • Rabat odlicza się od całości zamówienia, pomijając koszty wysyłki.
 • Ważne!!! Nie ma okresu ważności, ale jeżeli kod zostanie pobrany na dany adres e-mail to zachowuje ważność przez 14 dni. Po tym czasie można skorzystać z kodu rabatowego, ale już z innego adresu e-mail.
 • Kod należy oczywiście wpisać w koszyku.

KOD RABATOWY MOŻESZ POBRAĆ KLIKAJĄC W TEN TEKST!!!

 

Do przygotowania albumu wykorzystałam zdjęcia robione samodzielnie i z sesji fotograficznej u Marifoto

 • My na prezent sla taty w tym roku mamy fotokubek 🙂 ale fotoksiazka to świetna sprawa, planuje w przyszłości zrobić przynajmniej jedną

 • Katarzyna

  Jestem maniakiem takich albumów. Wyszło Ci pięknie!

 • Genialny pomysł! Może u mnie nie sprawdzi się na Dzień Ojca, ale za to jako prezent dla mamy… jak najbardziej!

 • Cudna Wam wyszła! Nasz Tatko też w tym roku taką dostanie 🙂

 • Pięknie zachowane chwile. Wzruszeń jak widzę – mnóstwo. Świetny pomysł, a za niespodziankę dziękuję 🙂

 • Paulina R-w

  super pomysł my tez robimy morze zdjęć …każdego dnia, staramy się je regularnie wywoływać ale taka książka tylko dla taty będzie cudownym prezentem :)pozdrawiam wenus z marsa

 • Uwielbiam zdjęcia, robić i zachowywać, ale ostatnio nie mam w ogóle czasu by je przejrzeć i uporządkować 🙁

 • Rówież czekam na tą książkę i już się nie mogę doczekać. Mojemu mężowi opadnie szczęka jak zobaczy 😀

 • Doskonały pomysł, zwłaszcza gdy mamy znaczną ilość zdjęć z dzieciakami. 😉

 • W zupełności się zgadzam, że zdjęcia drukowane to zupełnie co innego niż te na monitorze. Dużo przyjemniej się je przegląda i dużo częściej przede wszystkim. Zebranie wszystkich w książce to wspaniały pomysł i bardzo dobry prezent, nie tylko dla taty zresztą 🙂

 • zabieram się za foto książkę już prawie od roku (chciałam taką zrobić na 10 rocznicę ślubu 🙂
  Uwielbiam drukowane zdjęcia, często też wracam do albumów.

  • Matka Wielowymiarowa

   Właśnie! ja od czterech lat nie mogłam się zebrać, żeby taką fotoksiążkę stworzyć, ale na szczęście teraz się udało i jestem bardzo zadowolona 🙂

 • Świetny pomysł 😀

 • Bardzo fajny pomysł! Zdjęcia na papierze, czy to tradycyjne czy książka, mają ten klimat w odróżnieniu od tych na monitorze. Lubię!

 • Super pomysł !!! Często robimy książki ale dla babci lub dziadka 🙂

  • Matka Wielowymiarowa

   Właśnie! Ja zrobię takie dla dziadków, bo dopominają się już o aktualne zdjęcia 🙂